
Opalowa przędza skarpetkowa
Uwielbiam Opalową przędzę sweterkową i skarpetkową ze względu na wspaniałe, kolorowe projekty w ciągle zmieniających się wzorach i kombinacjach kolorystycznych.
Wełna skarpetkowa jest produkowana zgodnie z wysokimi standardami jakości i surowymi kontrolami jakości w Unterhechingen / Niemcy, jest wytrzymała i charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi i pielęgnacyjnymi.
Ekscytujące projekty sprawiają, że trudno jest odłożyć robótkę na bok — zawsze chcesz wiedzieć, jak może wyglądać następny wzór.
Na szczególną uwagę zasługuje projekt lasów deszczowych, który od 2005 roku wspiera ochronę lasów deszczowych. To samo dotyczy projektu sponsoringu owiec, który od 2011 roku wspiera promocję i zachowanie lokalnych hodowli owiec.
Marka Opal oznacza jakość, zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczną.
Pochodzenie wełny
Od chwili powstania marki Opal używana jest wyłącznie wełna pochodząca z Niemiec i Ameryki Południowej . W kolekcjach Schafpate używana jest wyłącznie wełna pochodząca z Niemiec. W innych kolekcjach używana jest mieszanka składająca się w ok. 50% z niemieckiej wełny dziewiczej i 50% z dziewiczej wełny z Ameryki Południowej. Nie jest używana wełna z Australii i Nowej Zelandii. Opal ma gwarancję „wolności od mulesingu”.
Włóczka OPAL Szept Liści - kolor 11250 jagodowe śniadanie

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka OPAL Szept Liści - kolor 11251 hałas jaskini

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka skarpetkowa OPAL Regenwald 19 - kolor 11330

100g/4-ply
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka skarpetkowa OPAL Regenwald 19 - kolor 11331

100g/4-ply
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka skarpetkowa OPAL Regenwald 19 - kolor 11332

100g/4-ply
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin